Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER
  Toplam Eğitim    1694
  Takvimdeki Eğitim    0
  Eğitim talebi    0
  Aktif firma    580
  Aktif üye    4717


  Los Angeles International University

     Firma Bilgileri

  ID International Coaching

  Şahıs Firması
  Eğitimci, İnsan Kaynakları Uzmanı ve Profesyonel Koç Hatice Yıldıran tarafından kurulan ID Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri`nin bünyesinde sürekli ya da proje bazlı olarak çalışan çok sayıda Akademisyen, Danışman ve Profesyonel Koç yer almaktadır. ID Danışmanlık ve Koçluk Hizmetleri öğrenen organizasyon olarak sürekli gelişime ve yeniliklere odaklanmıştır.
  Vizyonumuz: Müşterilerimizin taleplerini uluslararası kalite standartlarında karşılayarak en çok güvenilen ve en çok tercih edilen eğitim,koçluk ve danışmanlık şirketi olmaktır

  Misyonumuz: Bireylerin kişiliklerine ve yaşam amaçlarına uygun bir kariyer planı yapmaları ve kariyerlerini doğru yönetmeleri,çalışanların kurum vizyonunu sahiplenerek potansiyellerinin tamamını kullanmaları ve yüksek performansla kurumlarını hedeflerine ulaştırmaları için çalışıyoruz.

  Kişisel ve kurumsal alanda eğitim,kariyer danışmanlığı ve koçluk hizmetleri yürüten şirketimiz, bir yandan işsizliği önlemeye çalışırken; diğer yandan insan kaynaklarına nitelik kazandırarak işletmelerin daha verimli çalışmasına ve Türkiye’nin hızlı kalkınmasına katkıda bulunmaktadır.
  Değerlerimiz

  Yaşam hakkına ve çevreye saygı,yaratıcılık ve yenilikçilik,sorumluluk,güven,müşteri memnuniyeti,açık iletişim,sürekli gelişim,çözüm odaklılık,kalite,uzmanlık,takım ruhu ,üretene ve emeğe saygı,sürdürülebilir kalkınma ve bilgipaylaşımı başlıca değerlerimizdir.
  Nasıl Çalışıyoruz?

  Müşteri odaklı çalıştığımız için müşterilerimizin her talebi bir proje olarak yürütülmekte ve öncelikle bu projeleri en başarılı yürütebilecek ekipler oluşturulmaktadır. ID Bünyesinde olan ya da proje bazında Türkiye`nin her yerindenID`ye destek veren çok sayıda danışman, eğitmen ve koç ile müşterilerimizintaleplerini en kısa sürede, en kaliteli ve en ekonomik olarak karşılamaktayız.

  iletişim Bilgileri

  Telefon (212) 2877562
  Telefon 2 (212) 2870692
  Fax ( ) 
  İl İSTANBUL (Avrupa Yakası)
  Adres Etiler Mah.Altınekin Sokak.7/3 Etiler-Beşiktaş
  Web Sitesi www.iddanismanlik.net

  Bilgi & Şifre Güncelleme


  VERDİĞİ EĞİTİMLER
  Egitim Adı Kategori Egitim
   Uluslararası Sertifikalı Yaşam Koçluğu KOÇLUK BECERİLERİ Yaşam Koçluğu


  MAKALELER
  Başlık
  Ne Prada,Ne Chanel,Ne de Ray Ban,Bana..


  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı