Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER


  Los Angeles International University

     Firma Bilgileri

  BAŞARI ATÖLYESİ EĞİTİM KOÇLUK

  DANIŞMANLIK LTD.ŞTİ.
   Oğuz Saygın, 20 yıldan beri yazdığı kitaplar, yetiştirdiği kişiler, verdiği seminerler, danışmanlık yaptığı kurumlar itibari ile kişisel gelişim sektörünün duayenlerindendir.

   

  2008 yılında uzman psikologlar, sosyologlar, iletişim uzmanları, hızlı okuma ve hafıza şampiyonlarından oluşan ekibi ile Düşünce Akademisi’ni kurdu. Oğlu Uzman Psikolog Ekrem Saygın ile birlikte Mücahit Aköz ve Yunus Emre Karahan gibi Türkiye ve dünyada iddialı hafıza şampiyonları yetiştirdi.

   

  Dikkat ve zeka geliştirme konusunda yaptığı çalışmalarla birçok öğrencinin ezber sisteminden çıkıp öğrenmeyi öğrenme sistemine geçmesini sağlayan Oğuz Saygın okul hayatındaki eğitimleri hayat okulunda da işe yarar bir hale getirmek için gayret göstermektedir.

  Dünya çapındaki eğitim uzmanı Tony Buzan destekli Hafıza Teknikleri, Hızlı Okuma ve Zihin Haritaları, sadece öğrencilere değil yetişkinlere de çok önemli beceriler katmaktadır.

   

  Oğuz Saygın Düşünce Akademisi Koya Şubesi, Başarı Atölyesi Eğitim Koçluk Dan.Hizm. Ltd.Şti. olarak, okul öncesi, öğrenciler, yetişkinler ve kurumlar için ileriki sayfalarda detayları verilen eğitim ve koçluk hizmetleri vermekteyiz.

  iletişim Bilgileri

  Telefon (332) 2365665
  Fax ( ) 
  İl KONYA
  Adres FERİTPAŞA MAH. MALAZGİRT SK SEMA İŞ MRK.NO:13/404
  Web Sitesi www.basariatolyesi.com.tr

  Bilgi & Şifre Güncelleme





  Firmaya Ait kayıtlı eğitim bulunmamaktadır...



  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı