Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER


  Los Angeles International University

     Firma Bilgileri

  KRM Danışmanlık

  KRM Danışmanlık Yatırım ve Dış Ticaret Yönetim Danışmanlığı
  KRM Danışmanlık, yatırım gerçekleştirmeyi planlayan müteşebbislerin ve yoğun iş temposunda çeşitli alanlarda faaliyet gösteren mevcut işletmelerin bürokratik prosedürler ile uğraşmadan işlemlerinin hızlanmasında rol oynamak ve onların hibe desteklerden faydalanmasını sağlamak amacıyla, Kerem Kaan ATILGAN’ın işbu alanda 15 yıllık tecrübe geçmişine dayalı girişimiyle Ağustos 2012’de İstanbul’da kurulmuştur.

  Firmamız İstanbul, Ankara, faaliyet göstermekte olup, Türkiye’nin tüm illerinden ve her çeşit sektörden firmaya hizmet sunabilmektedir.
  Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile hizmet sunan, genç ve dinamik yapıya sahip olmasının yanı sıra, kendi uzmanlık alanında uzun yılların bilgi birikimine sahip bir ekipten oluşması nedeniyle iş takiplerinin hızlı, güvenilir ve profesyonel şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

  KRM Danışmanlık; TURQUALITY®, Yatırım Teşvik Belgesi, Dahilde İşleme İzin Belgesi, Genel Devlet destekleri, ithalat ve ihracat işlemleri v.b. konularda yönetim danışmanlığı, Garanti Belgesi, Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, Kapasite Raporu, Ekspertiz Raporları, Sanayi Sicil Belgesi v.b. belgelerin alımı, Bölgesel Kalkınma Ajansı Projeleri ve TÜBİTAK-TEYDEB AR-GE Projeleri gibi yüksek bilgi birikimi gerektiren konuların tamamında yetkin olması bakımından rakipleri arasından sıyrılmaktadır. Geniş hizmet yelpazesi sayesinde müşterilerimizin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına hakim, komple çözüm ortağı olma arzusunda ve %100 güven anlayışıyla titiz, takipçi ve başarı odaklı bir çalışma sürdürmekteyiz.

  Kurulduğu sıralarda portföyünde yaklaşık 20 müşterisi olan firmamız, hızlı ve emin adımlarla gerçekleştirmiş olduğu gelişimiyle, bugün gelinen noktada 350’nin üzerinde müşteriye hizmet ve çözüm üretmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen kısa zaman diliminde iş hacmimizi bu yüksekliğe çıkarmamızdaki en büyük etkenlerden biri de müşterilerimizin bize olan güvenidir. Bu anlayışla, tüm danışmanlık konularımızda müşteri memnuniyetini, güveni, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine hedef edinmiştir.

  iletişim Bilgileri

  Telefon (212) 674121
  Telefon 2 (212) 6741022
  Fax (212) 6741023
  İl İSTANBUL (Avrupa Yakası)
  Adres Vizyonpark 2. Plaza No:408 29 Ekim Cad. Yenibosna
  Web Sitesi http://krmdanismanlik.com.tr/

  Bilgi & Şifre Güncelleme

  Firmaya Ait kayıtlı eğitim bulunmamaktadır...  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı