Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER


  Los Angeles International University

     Firma Bilgileri

  IAS Bilgi İşlem

  IAS Bilgi İşlem Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş.
   IAS (Industrial Application Software)

  IAS (Industrial Application Software), firmalara iş süreçlerini optimize etmeleri ve hızlandırmalarını sağlayan kurumsal yazılım çözümleri üretip, yazılımın danışmanlığını ve eğitim hizmetlerini vermek üzere 1989 yılında Almanya`da kurulmuştur.

  ERP alanında uzmanlaşmış, dinamik ve inovatif bir yazılım firması olan IAS, ürünü caniasERP ile firmaların iş süreçlerini hızlandırmalarına ve geliştirmelerine yardımcı olur. 1989 yılında Almanya’da kurulmuş olan IAS, kurumsal kaynak planlama yazılımları üretmekte ve kurulduğu günden bu yana çözümleri hakkında danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktadır.

  Bugün itibari ile global operasyonlarını yürüttüğü Türkiye, Almanya, Hindistan ve Birleşik Arap Emirlikleri ofislerinde ve partnerleri aracılığı ile birçok ülkede yazılım geliştirme, Ar-Ge, danışmanlık, satış ve eğitim faaliyetlerini sürdürmektedir. Türkiye’de; İstanbul ve İzmir başta olmak üzere, Gaziantep, Samsun, Ankara, Kocaeli, Aydın ve Bursa’da 35`in üzerinde çözüm ortağı ile birlikte başarılı projelere imza atmaktadır.

  iletişim Bilgileri

  Telefon (212) 4656560
  Fax (212) 4657997
  İl İSTANBUL (Avrupa Yakası)
  Adres Havaalanı Kavşağı EGS Business Park Blokları B1 Blok Kat:17 Yeşilköy-Bakırköy
  Web Sitesi www.ias.com.tr

  Bilgi & Şifre Güncelleme

  Firmaya Ait kayıtlı eğitim bulunmamaktadır...  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı