Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER
  Toplam Eğitim    1694
  Takvimdeki Eğitim    0
  Eğitim talebi    0
  Aktif firma    580
  Aktif üye    4717


  Los Angeles International University

     Uyarı

  1. Egitimduyuruları.com sitesinin tüm hakları BiYMED Danışmanlığa aittir. Sitenin işletimi ve yönetimi biymed`e ait olup, Biymed önceden haber vermeksizin sitenin içeriğini güncelleyebilme ve değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

  2. Egitimduyuruları.com sitesinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. eğitimduyuruları.com un haberi olmadan link vermek ve alıntı yapmak kesinlikle yasaktır.

  3. Eğitimduyuruları.com siteye üye olurken vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizi hiçbir gerekçe ile bir başka kuruluşlara veremez.

  4. Eğitimduyuruları.com üye olurken verilen bilgilerin doğru olduğunu kabul eder. Bu bilgilerin yanlış veya hatalı olmasından dolayı oluşabilecek sorunlardan eğitimduyuruları.com sorumlu değildir.

  5. Eğitimduyuruları.com herhangi bir gerekçe göstermeden üyelik başvurusunu reddedebilir, Üye olan kişi veya kuruluşları üyelikten çıkarabilir.

  6. Eğitimduyuruları.com sitesi bir eğitim/danışmanlık sitesi değildir. Yayınlanan eğitimlerle ilgili olarak güncel olmaması veya yanlış olması, eğitim firmasının vadettiği şartları yerine getirip getirmemesi, eğitim bedelinde yaşanacak sorunlarla ilgili olarak eğitimduyuruları.com `un hiçbir sorumluluğu yoktur.

  7. Üyelik başvurusunda bulunan kişi veya kuruluşlar üyelik formuna gireceği bilgilerin doğru ve güncel tutulacağını kabul eder.

  8. Üyelik başvurusunda bulunan kişi veya kuruluşlar üyelik haklarını hiçbir şekilde bir başka kişi ve kuruluşa ödünç veremez, devredemez veya satamaz.

  9. Eğitimduyuruları.com sitenin kullanımı sırasında bilgisayarınızda meydana gelen yazılı veya donanımla ilgili sorunlardan firmamız sorumlu değildir.

  10. Bu sitede kullanılan linkler (yönlendirmelerle ) ile ilgili sorunlar Eğitimduyuruları.com ile ilgili değildir. Oluşan sorunlardan dolayı Eğitimduyuruları.com suclanamaz.

  11. Eğitimduyuruları.com hizmetlerimizin her zaman kesintisiz ve en iyi şekilde sunmak için elinden geleni yapacak olsa da, hizmetin devamını ve sürekliliğini garanti etmez.


  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı