Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER


  Los Angeles International University

  Yazdırılabilir versiyon   Geri
  2825 görüntülenme
  (15.10.2008)
  Kobilere ücretsiz eğitim
  Halkbank ve Anadolu Üniversitesi’nin imzaladığı anlaşma çerçevesinde, bin kobi Anadolu Üniversitesi’nin 18 farklı başlıkta açtığı pazarlama, finans ve yönetim alanlarındaki e-sertifika programlarına ücretsiz olarak katılıp, sertifika alabilecek.
  Kobilere ücretsiz eğitim

  Halkbank ve Anadolu Üniversitesi’nin imzaladığı anlaşma çerçevesinde, bin kobi Anadolu Üniversitesi’nin 18 farklı başlıkta açtığı pazarlama, finans ve yönetim alanlarındaki e-sertifika programlarına ücretsiz olarak katılıp, sertifika alabilecek.

  Halkbank’ın yaptığı açıklamaya göre, Anadolu Üniversitesi e-sertifika programından kobilerin lise ve üzeri eğitim seviyesine sahip yönetici ya da çalışanları yararlanabilecek. Eğitim programına katılanlara üniversite tarafından gönderilen kitapların masrafı da Halkbank tarafından karşılanacak. Katılımcılar, uzaktan öğretim yöntemine göre hazırlanmış ders kitapları ve internet ortamında verilen e-alıştırma, e-kitap, e-televizyon, e-danışmanlık, e-sınav ve e-sesli kitap gibi ürünlerden yararlanarak, sınavlara çalışabilecek. Seçilen program kapsamındaki 3 dersin sınavlarından 50 ve üzeri başarı ortalaması elde edenler sertifika almaya hak kazanacak.

  Halkbank’ın kurulduğu günden bu yana kobilerin en büyük finansal kaynak sağlayıcısı olduğunu belirten Genel Müdür Hüseyin Aydın, “Kobilere sunduğumuz hizmeti sadece maddi destekle sınırlı tutmuyor, kobilerin vizyonel gelişimlerine ve iş süreçlerinin verimliliğine katkıda bulunacak, sosyal sorumluluk projelerine de imza atarak onları güçlendirmeye çalışıyoruz. Bu da bizi diğer bankalardan farklı kılıyor” dedi.

  HALKBANK: “KOBİ BANKACILIĞININ ÖNEMİ ARTIYOR”

  Kobi bankacılığının sektördeki öneminin gün geçtikçe arttığını ifade eden Halkbank Genel Müdürü Hüseyin Aydın açıklamasına şöyle devam etti:

  “Kobiler, büyümeye ve gelişmeye açık esnek yapıları ve krediye olan ihtiyaçlarıyla bankaların en önemli müşteri kitlesi konumundalar. Bugün kaynaklarını aktaracak alternatif alanlar arayan tüm bankalar, kobilerin bankası olarak anılmak için rekabet ediyor. Anadolu Üniversitesi’yle yapılan eğitim ortaklığı, etkin yönetim stratejilerinin kobiler tarafından uygulanması ve geliştirilmesini amaçlıyor. Bunun yanı sıra, kurumsal yönetim ilkelerinin işletmelerde yaygınlaştırılmasını, böylece hem onlar hem de Türkiye için sürdürülebilir kalkınmayı mümkün kılmayı amaçlıyor.”

  Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fevzi Sürmeli ise Halkbank ile yaptıkları anlaşmaya ilişkin açıklamasında, “Anadolu Üniversitesi olarak amacımız, çalışmakta olan iş sahiplerinin ya da kendi işini kurmayı düşünen girişimcilerin, iş yönetimi alanında rekabet güçlerini arttıracak bilgi ve becerileri uzaktan eğitim yöntemiyle edinmelerini sağlamaktır. Bu anlamda Halkbank’ın geniş KOBİ portföyüyle doğru hedef kitleye ulaşmamızda bize büyük katkı sağlayacak. E-sertifika programlarımız sayesinde sektörel deneyime sahip iş sahipleri ve girişimcileri akademik bilgiyle buluşturacağız. Çünkü Avrupa standartlarında rekabet gücüne ulaşmanın yolunun, pratik bilgiyle eğitimi iyi harmanlamaktan geçtiğine inanıyoruz” dedi.

  KAYITLAR 29 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

  Anadolu Üniversitesi, E-sertifika Programı’nda bankacılık, finansal muhasebe, girişimcilik, maliyet muhasebesi, pazarlama, yönetim muhasebesi ve karar destek sistemleri, genel muhasebe, perakendeciliğe giriş, hukuk sekreterliği, finansal analiz, finansal yönetim, işletmecilik, muhasebe bilgi yönetim, perakendecilik, yönetim ve organizasyon, pazarlama yönetimi, büro yönetimi, işletme sekreterliği olmak üzere 18 farklı başlıkta eğitim veriliyor.

  Bin kobinin faydalanacağı Anadolu Üniversitesi E-sertifika Programı’nın 2008 Güz dönemi kayıtları 29 Eylül 2008’de başlıyor. 

  Kaynak : ANKA
   


  Eğitim Duyuruları

     TAVSİYE EĞİTİMLER      EĞİTİM FİRMALARI      FİRMALAR
 • Depo ve Stok Yönetimi Eğitimi
 • Satınalma Yönetimi ve Teknikleri
 • Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi
 • Yöneticilik Becerileri Eğitimi
 • İstanbul Kurumsal Gelişim
 • Keytorc Teknoloji Hizmetleri
 • Eğitim Duyuruları
 • Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
 • UXservices

 •    Diğer Konular


  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı