Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER
  Toplam Eğitim    1694
  Takvimdeki Eğitim    0
  Eğitim talebi    0
  Aktif firma    580
  Aktif üye    4717


  Los Angeles International University

  Yazdırılabilir versiyon   Geri
  2596 görüntülenme
  (18.02.2010)
  Her halükârda satış gerçekleştirmek
  “10 Saatte Süper Satıcı” formülasyonuyla satıcı eğitimleri veren Can Çirişoğlu “Satışlarınız bir türlü artmıyor mı? O halde bir yerde bir yanlış var” diyerek, işi satışa odaklı işletmeleri Sinerjik Satış modelini uygulamaları için uyarıyor.
  Her halükârda satış gerçekleştirecek satıcıya mı ihtiyacınız var?

  İster ürün satın ister hizmet, işiniz bugün dünden daha zor, yarın daha zor olacak! Peki ne yapmak gerekir? İşte, satıcı bu aşamada, kozunuz olacak. Sert rekabet koşulları içerisinde satıcıların başarısı, işletmenizin kazancı olacak. Bu açıdan satıcı eğitimi büyük önem kazanıyor. Can Çirişoğlu Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi Kurucusu Can Çirişoğlu, “Geleneksel satış, şu an satabildiğinizi sattırıyor. Daha fazla satsanız daha fazla kazanacak, işleriniz o ölçüde düzene girecek. Oysa satış bir türlü artmıyor mı? O halde bir yerde bir yanlış var” diyerek, işi satışa odaklı işletmeleri uyarıyor. “10 Saatte Süper Satıcı” formülasyonuyla satıcı eğitimleri veren Can Çirişoğlu, “Geleneksel satış yönteminden farklı yolların denenmesi gerekir. Yeni satış yöntemlerine kucak açın, kesinlikle dünden daha fazla kazanacaksınız” diye konuşuyor.

  Satış ve pazarlamanın birbirinden farklı olduğunu belirten Çirişoğlu, “Temel olarak pazarlama işin vitrinlenmesiyle birlikte, arkasındaki hizmetleri de içeren bir kavram. Yani, sadece satış, pazarlanmanın bir bölümü olarak algılanmalı. Fakat en hayati, en can alıcı olan parça. Biz satışı basitçe; pazarda, alıcı ve satıcının buluşup, mal ve hizmetin el değiştirmesidir, diye tanımlayabiliriz. Ancak bunun öncesinde ve sonrasında yapılan değişik tamamlayıcı hizmetler de vardır, ama bizim için önemli olan en kritik nokta, satışın kapatılmasıdır” diyor.

  10 Saatte Süper Satıcı

  Satıcı eğitiminin şirketlerin geleceğine yatırım olduğunu belirten Can Çirişoğlu, bu amaçla, “10 Saatte Süper Satıcı” eğitimini İzmir’de verdiklerini söyledi. Çirişoğlu şöyle devam etti:

  “Bildiğiniz gibi küresel pazar gelişmelerine paralel olarak da artık herkes her yerde her malı ya da hizmeti satabilir durumda. Dolayısıyla alıcı ile satıcı arasındaki en önemli kriter, satıcının alıcının istediklerini nasıl sunduğunu ön plana çıkartıyor. Dolayısıyla mal ve hizmet bulunabilir. Değişik kaynaklardan, size bu mal ve hizmeti sunan kimseler vardır. Ancak, önemli olan bu malı ya da hizmeti kimin sunduğudur. Yani, satıcının bizzat kendisidir. İşte biz, 10 Saatte Süper Satıcı eğitimimizde bu süper satıcıları, yani her halükarda satışı gerçekleştirecek olan satıcıları yetiştirmeyi hedefliyoruz.”

  Alaylı satıcı ile, okullu satış ve pazarlamacılar arasında farklar olduğunun altını çizen Can Çirişoğlu şunları söyledi:

  “10 Saatte Süper Satıcı projenin temelinde aslında bizim danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmaların satıcı, satış elemanı arayışlarında karşılaştıkları zaafiyetler var. Doğrudan kurum içi gerçekleştirdiğimiz eğitimleri, bireysel katılıma açık hale getirip, o eğitimlerde yetişen kişileri, kendileri için değerlendirmemizi istemeleri bizi, 10 saatte süper satıcı eğitimini düzenlemeye götürmüştür. Gerçekten de alaylı tabir edebileceğimiz, piyasadan, 13-14 yaşından başlayıp, bugünlere gelmiş olan satıcılarla, belli üniversitelerin veya açıköğretimin pazarlama bölümlerinden mezun olan okullular arasında deneyim yönünden çok büyük farklılıklar var. Okullular ne kadar deneyimden uzaktalarsa, alaylılar da o kadar teoriden uzaklar. Biz, burada temelde iki bölüm olan 10 saatte süper satıcı eğitimiyle, teori ve pratiğin içiçe geçmesini sağlıyoruz ve bunun bir kişinin öğrenebileceği en kısa sürede gerçekleşmesini hedefliyoruz.”


  CAN ÇİRİŞOĞLU DANIŞMANLIK

     TAVSİYE EĞİTİMLER      EĞİTİM FİRMALARI      FİRMALAR
 • Satınalma Yönetimi ve Teknikleri
 • Finansçı Olmayanlar için Finans Yönetimi
 • Yöneticilik Becerileri Eğitimi
 • Müşteri İlişkileri Yönetimi
 • Dış Ticaret ve Operasyon Uzmanlığı Sert. Prg
 • Ba-Works
 • Keytorc Teknoloji Hizmetleri
 • Eğitim Duyuruları
 • İstanbul Kurumsal Gelişim
 • UXservices

 • Biymed Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

     Diğer Konular


  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı