Anasayfa      Hakkımızda      Yardım      İletişim      Reklam  
  
   Anasayfa
 Ücretsiz Eğitimler
 indirimli Eğitimler
 Seçilmiş Eğitimler
 Son Eklenenler
 Eğitim Fırsatları
Anasayfa     Eğitim Takvimi    Eğitim Duyuruları     Eğitim Kategorileri    Eğitim Firmaları   Eğitim Talepleri     Makaleler    Haberler     Üyelik

ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-Posta adresiniz

ÜyelikTipi

Şifre  

Beni hatırla

 • Şifremi unuttum
 • Üye ol
 •  İSTATİSTİKLER
  Toplam Eğitim    1694
  Takvimdeki Eğitim    0
  Eğitim talebi    0
  Aktif firma    580
  Aktif üye    4717


  Los Angeles International University

     Reklam

  Reklam Modellerimiz:

  Reklam Alanı 1: 200x200 px ebatlarında olan bu banner tüm sayfalarda görüntülenmektedir. Gif ve Jpg olarak uygulanan sabit ya da hareketli bant reklamlardır. Maksimum dosya boyutu 25 Kb'dir.

  Reklam Alanı 2: 562x200 px ebatlarında olan bu banner tüm sayfalarda görüntülenmektedir. Bu böl,mde 3 reklam kayar vaziyette sürekli dönmektedir. Maksimum dosya boyutu 35 Kb'dir.

  Reklam Alanı 3: 728x90 px ebatlarında olan bu banner tüm sayfalarda görüntülenmektedir. Gif, Jpg veya Flash olarak uygulanan sabit ya da hareketli bant reklamlardır. Maksimum dosya boyutu 35 Kb'dir.

  Reklam Alanı 4: 160x320 px ebatlarında olan bu banner tüm sayfalarda görüntülenmektedir. Gif ve Jpg olarak uygulanan sabit ya da hareketli bant reklamlardır. Maksimum dosya boyutu 35 Kb'dir.

  Reklam Alanı 5: 240x100 px ebatlarında olan bu banner Ana Sayfa, Makaleler, Haberler sayfalarında görüntülenmektedir. Gif ve Jpg olarak uygulanan sabit ya da hareketli bant reklamlardır. Maksimum dosya boyutu 20 Kb'dir.

  Reklam Alanı 6: 240x100 px ebatlarında olan bu banner Ana Sayfa, Makaleler, Haberler sayfalarında görüntülenmektedir. Gif ve Jpg olarak uygulanan sabit ya da hareketli bant reklamlardır. Maksimum dosya boyutu 20 Kb'dir.

  Reklam Alanı 7: 240x100 px ebatlarında olan bu banner Ana Sayfa, Makaleler, Haberler sayfalarında görüntülenmektedir. Gif ve Jpg olarak uygulanan sabit ya da hareketli bant reklamlardır. Maksimum dosya boyutu 20 Kb'dir.

  Reklam Alanı 8: 728x90 px ebatlarında olan bu banner tüm sayfalarda görüntülenmektedir. Gif ve Jpg olarak uygulanan sabit ya da hareketli bant reklamlardır. Maksimum dosya boyutu 25 Kb'dir.

  Mailing: Üyelerimize düzenli olarak gönderdiğimiz mailinglerde duyurularınıza ve tanıtımlarınıza da yer veriyoruz.

  Reklam vermek için, fiyatlarımız hakkında bilgi almak için "İletişim" sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sizinle irtibat kurulacaktır.


  egitimduyurulari.com © 2007 Tüm hakları saklıdır Anasayfa | Ücretsiz Eğitimler | Hakkımızda | Yardım | İletişim | Uyarı